Sodniki: | Mihelič Niko (glavni sodnik), Arnuš David (1. pomoč), Maksimovič Laura (2. pomoč) |
Delegat: | Bukovec Miran |
Št. gledalcev: |
Mura | |||
---|---|---|---|
Z |
Tabor Sežana | 0 : 2 | Mura |
Z |
Mura | 2 : 1 | Koper |
P |
Maribor | 3 : 0 | Mura |
Z |
Mura | 3 : 1 | Olimpija Ljubljana |
Z |
Aluminij | 2 : 4 | Mura |
Ilirija Extra-Lux | |||
---|---|---|---|
Z |
Ilirija Extra-Lux | 2 : 0 | Bravo Mastercard |
P |
Domžale | 4 : 0 | Ilirija Extra-Lux |
Z |
Ilirija Extra-Lux | 3 : 1 | Nafta 1903 |
Z |
Rudar Velenje Korektbau | 0 : 2 | Ilirija Extra-Lux |
Z |
Ilirija Extra-Lux | 2 : 1 | A2S Celje |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Mura | 10 | 2 | 2 | 6 | 21 | ||
ND Ilirija | 10 | 6 | 2 | 2 | 28 | ||
Mestni stadion Fazanerija | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Mura | 5 | 0 | 2 | 3 | 6 | ||
ND Ilirija | 5 | 3 | 2 | 0 | 12 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
Mura | 5 | 2 | 0 | 3 | 15 | ||
ND Ilirija | 5 | 3 | 0 | 2 | 16 |
23/24 | 15.krog | Ljubljana, Stadion Ilirija, 05.11.2023, ob 14.00 | Ilirija Extra-Lux | - | Mura | 3:7 | (3:2) |
22/23 | 16.krog | Ljubljana, Štadion Ilirija - pomožno igrišče z UT, 26.02.2023, ob 14.30 | Ilirija Extra-Lux | - | Mura | 3:0 | (0:0) |
22/23 | 3.krog | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT, 17.08.2022, ob 14.00 | Mura | - | ND Ilirija | 2:5 | (2:4) |
21/22 | 21.krog | Ljubljana, Stadion Ilirija, 16.04.2022, ob 13.00 | Ilirija Extra-Lux | - | Mura | 3:0 | (0:0) |
21/22 | 8.krog | Radenci, ŠRC Slatina, Radenci; igr. z NT, 25.09.2021, ob 15.00 | Mura | - | ND Ilirija | 1:1 | (0:1) |
20/21 | 3.krog | Radenci, ŠRC Slatina, Radenci, 23.08.2020, ob 17.00 | Mura | - | ND Ilirija | 1:3 | (1:1) |
19/20 | 14.krog | Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT, 01.12.2019, ob 13.00 | Mura | - | ND Ilirija | 1:2 | (1:0) |
19/20 | 1.krog | Ljubljana, Stadion Ilirija, 18.08.2019, ob 17.00 | Ilirija Extra-Lux | - | Mura | 2:4 | (1:2) |
18/19 | 23.krog | Ljubljana, Stadion Ilirija, 05.05.2019, ob 13.00 | Ilirija Extra-Lux | - | Mura | 5:4 | (0:2) |
18/19 | 10.krog | Bakovci, ŠNK Bakovci, 13.10.2018, ob 15.00 | Mura | - | ND Ilirija | 1:1 | (1:1) |
30. krog | ||
---|---|---|
Brinje Grosuplje | : | Koper |
Bravo Mastercard | : | Rudar Velenje Korektbau |
A2S Celje | : | Aluminij |
Kalcer Radomlje | : | Olimpija Ljubljana |
Domžale | : | Nafta 1903 |
Mura | : | Ilirija Extra-Lux |
Krka | : | Tabor Sežana |
Gorica | : | Maribor |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Maribor | 29 | 65 | |
2 | Mura | 29 | 60 | |
3 | A2S Celje | 29 | 55 | |
4 | Olimpija Ljubljana | 29 | 55 | |
5 | Brinje Grosuplje | 29 | 49 | |
6 | Domžale | 29 | 46 | |
7 | Koper | 29 | 40 | |
8 | Bravo Mastercard | 29 | 39 | |
9 | Kalcer Radomlje | 29 | 36 | |
10 | Rudar Velenje Korektbau | 29 | 35 | |
11 | Ilirija Extra-Lux | 29 | 33 | |
12 | Aluminij | 29 | 32 | |
13 | Krka | 29 | 31 | |
14 | Gorica | 29 | 30 | |
15 | Nafta 1903 | 29 | 25 | |
16 | Tabor Sežana | 29 | 21 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Jaka Domjan | 20 |
2. | Vid Štefanec | 15 |
3. | Elmir Avdić | 14 |
Denis Nikić | 14 | |
5. | Niko Grlić | 13 |
Anej Horvat | 13 | |
Aldin Jakupović | 13 | |
8. | Matej Malenšek | 12 |
Aljaž Zalaznik | 12 | |
Kenan Lamadžema | 12 | |
Marcos Tavares | 12 | |
12. | Tine Čuk | 11 |
Maj Škoflek | 11 | |
Gregor Medle | 11 | |
Mihajlo Pavlović | 11 | |
Maj Blažič | 11 | |
Emils Evelons | 11 | |
Dino Kojić | 11 | |
19. | Kobi Bajc | 10 |
Jure Novak | 10 |